Prečo my? Lebo to vieme

Skupina SolidSun poskytuje komplexné ekonomické a ekologické energetické riešenia pre súkromné a firemné budovy s dôrazom na individuálne riešenia pre každého klienta.

O nás

Spoločne sa snažíme inšpirovať našich zákazníkov k zmene a inšpirovať ľudí okolo nich, aby sa zmenili. Vďaka tomu všetci prispejeme k zlepšeniu životného prostredia. V súčasnosti úspešne premieňame odborné znalosti, ktoré sme získali počas dlhoročnej praxe, na kvalitné služby. Spojte sa s nami a my vám poskytneme najlepšie energetické a ekologické riešenie šité na mieru vášmu domovu alebo firme už aj na Slovensku.

Sme správnou voľbou pre energeticky efektívnu budúcnosť. Naučíme vás, aké jednoduché a efektívne je získavať elektrickú energiu z obnoviteľných zdrojov, konkrétne zo slnka.

Skupina SolidSun má na českom trhu dlhoročné skúsenosti. Už od roku 2013 realizuje nielen výstavbu FVE na mieru českým domácnostiam, ale aj výstavbu veľkých a malých firemných fotovoltických elektrární, fotovoltických parkov a agrovoltických projektov. Úspešne sme dokončili viac ako 100 MWp solárnych elektrární. Nainštalovali sme už viac ako 350 000 fotovoltických panelov v 8 krajinách EÚ. Celkový počet našich inštalácií prekročil 10 000 úspešne spustených elektrární.

Takisto ale v Českej republike v prípade prebytkov z vašej fotovoltickej elektrárne zabezpečujeme výkup prebytku za aktuálne trhové ceny priamo z burzy energií. Zároveň pokryjeme spotrebu, na ktorú by čistá energia z vašej elektrárne nestačila centrálnym napájaním z iného obnoviteľného zdroja.

Všetky tieto skúsenosti, know how a odborné znalosti teraz postupne prenášame aj na Slovensko. Veľmi radi Vám prostredníctvom nášho slovenského tímu zabezpečíme rovnakú kvalitu a solídny prístup.

SolidSun v číslach

10 000 +

FVE inštalácií v ČR

10 rokov

na Českom trhu

150 MWh

celkovo nainštalovaného výkonu

800 €

priemerne ušetríte (podľa modelu FVE)

Sme partnerom našich klientov na ich ceste k uhlíkovej neutralite. Poskytneme im ekonomické, udržateľné a zodpovedné riešenie rodinného bývania, vždy šité na mieru každej jednotlivej domácnosti. Fotovoltické elektrárne sú pre nás nielen prácou, ale aj koníčkom.

Martin Palarčík

Výkonný riaditeľ, SolidSun Česká republika

Čo o nás napísali

Kontaktný formulár

Chcete nainštalovať fotovoltickú elektráreň na váš rodinný dom či firmu? Nechajte nám na seba kontakt a my sa vám ozveme.

email address:
Homepage:
URL:
Comment:

Fotovoltika v akciiDotácie vopred

Dotácie vopred? Áno! S nami nemusíte čakať na vyplatenie dotácie pri inštalácii fotovoltiky.

Cenu inštalácie fotovoltickej elektrárne okamžite znížime o predpokladanú výšku dotácie. Fotovoltickú elektráreň budete mať hneď za cenu bez dotácie.

  1. Žiadne čakanie na spätné vyplatenie
  2. Administratívu nechajte samozrejme na nás
  3. Inštalácia FVE od A do Z

Chcete mať svoju fotovoltickú elektráreň za cenu bez dotácie okamžite? Vyplňte nezáväzný formulár na našej webovej stránke a my sa vám ozveme.

Chcem fotovoltiku hneď

Fotovoltika v akciiDotácie bez čakania

Vyplácame hneď pri objednávke fotovoltiky.

Chcem fotovoltiku hneď